Poweriser - skákací boty
Poweriser - skákací boty

Skákací boty zabaví Vás i Vaše děti

Poweriser neboli skákací boty jsou poměrně nový druh zážitku, který k nám hledá svou cestu ze zahraničí. Pro někoho se jedná o čistý odpočinek a útěk před všedními starostmi, pro jiného se jedná o slušnou adrenalinovou zábavu. Zdá se sice nepravděpodobné skombinovat tyto dvě možnosti ale boty Poweriser to dokážou, protože je jen na Vás, jak je využíváte. Pomocí těchto revolučních sportovních bot, totiž lze uskutečnit velké skoky – jeden krok tak může mít až několik metrů. Tudíž s nimi klidně dosáhnete rychlosti přes 30 km/h či vyskočíte až 2 metry vysoko. To už samo o sobě zajišťuje pořádnou akci a to ať s nimi budete pouze běhat či vytvářet nejrůznější kreace, jako například přeskoky, přemety, salta a další.
 
Proto si neváhejte vyzkoušet příjemný pocit volnosti, při provozování tohoto velmi mladého a u nás stále ještě méně známého sportu. Výhodou tohoto zážitku je fakt, že nemusíte boty vlastnit, další výhodou je pak dohled zkušeného instruktora, se kterým bude získání základních návyků hračka. Nemusíte se tak bát, že Vám bude dlouho trvat, než se neučíte pohybovat, s radami instruktora vám to nezabere déle jak 5 minut a pak, pokud si budete věřit, můžete vyzkoušet některý ze zmíněných triků. Skákací boty jsou zážitek pro každého, váhový limit je 30-120 kg, dobrá kondice je sice výhodou ale nikoliv nutností, skákat navíc lze celoročně, jediným limitem tak zůstává počasí, kdy se neskáče na kluzkém povrchu, tedy při dešti a podobně.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zručnost
82%
pro dospělé
100%
pro děti
83%
pro muže
100%
pro ženy
84%
zábavnost
76%
nadšení
69%
strach
69%
vzrušení
68%
adrenalin
77%
rozhled
75%
zkušenosti
75%

Budwik
pro ženy 100%
pro muže 100%
pro děti 100%
pro dospělé 100%
zručnost 86%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.